  • DAHUA CS4010-8GT-110 8XGE-2XGE BULUT YÖNETİLEBİLİR 110W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Desktop
Port Sayısı 8 Port, 10 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Poe Var
Poe Güç 110 W
Boyut 90 × 106 × 30 mm
Desteklediği Standartlar EEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802 3 kat; IEEE802.3ab
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 8 Port
SFP Port Yok
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Poe
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
8
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100/1000 Mbps
Ethernet Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
10/100/1000 Mbps
Fonksiyon Yuvaları açıklaması
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç kaynağı
Harici güç kaynağı: 54 VDC, 2,22 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C arası (+14 °F ile +131 °F arası)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (RH), yoğuşmasız
Depolama sıcaklığı
–40 °C ile +70 °C arası (–40 °F ile +158 °F arası)
Depolama Nemi
%5 – %95 (RH), yoğuşmasız
Güç Tüketimi
Rölanti: ≤6 W; Tam yük: 110 W
Performans
Tabaka
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
127,3 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
20 Gb/sn
Paket İletim Hızı
14,88 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802,3 kat; IEEE802.3ab
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı noktası 1 ≤ 90 W, Bağlantı noktası 2-8 ≤ 30 W, toplam ≤ 110 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Yayılan Ağaç Protokolü
STP/RSTP (İngilizce)
VLAN İşlevi
Bağlantı noktası tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
0,55 kg (1,21 lb)
Brüt ağırlık
1,3 kg (2,87 lb)
Ürün Ölçüleri
190 mm × 106 mm × 30 mm (7,48 inç × 4,17 inç × 1,18 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
256 mm × 244 mm × 87 mm (10,07 inç × 9,61 inç × 3,43 inç) (U × G × Y)