  • 23.8 DAHUA LM24-H200 8MS 60Hz HDMI VGA 7/24 (SPEAKER) CCTV MONİTÖR
Sepete At
Genel Özellikler
Ekran Boyutu 23.8
Ekran Full HD
Ekran Tipi 16:9 (Geniş Ekran)
Çözünürlük 1920 x 1080
Tepki Süresi 5 Ms.
Çalışma Frekansı 100 Hz
Kontrast 4000:1
Parlaklık 250 cd/m2
Bağlantı Özellikleri VGA×1 HDMI×1 Ses×1
Kamera YOK
Multimedya 2x 1.5W Hoparlör
Oyuncular İçin Hayır
Boyut 41 8x326 4x47 mm
Ağırlık 3.2 kg
Garanti 24 Ay
Görüntülemek
Ekran boyutu
23,8"
En Boy Oranı
16:9
Çözünürlük
1920×1080 (FHD)
Arka ışık
E-LED
Parlaklık
250 cd/
Kontrast Oranı
4000:1
Ekran Rengi
8bit (6bit+FRC)
Görüş açısı
178°(Y)/178°(D)
Tepki Süresi
5 ms (OD açık)
Yenileme hızı
100 Hz
Sinyaller
Giriş
VGA×1, HDMI×1, Ses×1
Çıktı
Hoparlör 1,5W×2
Genel
Güç kaynağı
12VDC 2A
Güç Tüketimi (Maks.)
24W
Güç Tüketimi (Tipik)
17W
Güç Tüketimi (Bekleme)
≤0,5W
Net ağırlığı
3,2 kg (7,05 lb)
Brüt ağırlık
4,8 kg (10,58 lb)
VESA
100×100 mm (3,9"×3,9")
Ürün Boyutu Tabansız (G×Y×D)
541,8x326,4x47 mm (21,3“x12,9”x1,9” ) )
Paket Boyutu (G×Y×D)
606x405x125mm (23,9“x15,9”x4,9“ )