  • DAHUA PFS4218-16ET-240 16 PORT 16XFE-2XGE-2XGE/SFP YÖNETİLEBİLİR 240W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 16 Port, 18 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Poe Var
Poe Güç 240W
Boyut 440 × 300 × 44 mm
Desteklediği Standartlar EEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802 3 kat; IEEE 802.3ab
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 16 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Performans
Tabaka
Katman 2
Yönetilen
Evet
Anahtarlama Kapasitesi
8,8 Gb/sn
Paket İletim Hızı
5,36 Mp/sn
Paket Tampon Belleği
2.75 Mbit
MAC Tablo Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802,3 kat; IEEE 802.3ab;
IEEE 802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Evet
Poe
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Optik Bağlantı Noktası
2
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
100 Mb/sn
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1 Gb/sn
Bussiness Kart Yuvası Sayısı
Bağlantı noktası 1-16: 16 × RJ-45 10 M/100 M (PoE)
Bağlantı noktası 17-18: 2 × RJ-45 10 M/100 M/1000 M (yukarı bağlantı)
Bağlantı noktası 17-18: 2 × SFP 1000 M (yukarı bağlantı) (birleşik)
Hata ayıklama
Konsol × 1
Güç kaynağı
100V–240V AC
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila +55 ° (14 °F ila 131 °F)
Çalışma Nemi
%10 Bağıl Nem–%90 Bağıl Nem
Güç Tüketimi
Rölanti: 10W
Tam yük: 240W
Poe
PoE Standardı
IEEE802.3af / IEEE802.3at / Hi-PoE / IEEE802.3bt
PoE Bütçesi
Bağlantı noktası 1-2 ≤ 90W, Bağlantı noktası 3-16≤ 30W, toplam ≤ 240W
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
PoE Yönetimi
Güç tüketimi yönetimi
Gücü açın ve kapatın
Aşırı yük için gücü kapatın
Yeşil PoE
Legacy desteği
Uzun Mesafe PoE İletimi
250 m uzun mesafeli güç kaynağı
Fonksiyon
Yayılan Ağaç Protokolü
IEEE 802.1d (STP); 802.1w (RSTP)
VLAN (Türkçe)
IEEE802.1q Standart VLAN
Akış Kontrolü
Bağlantı Toplama
Duruk; LACP (LACP)
Bağlantı Noktası Yansıtma
Bire; Çoktan bire
Çok noktaya yayın
Bağlantı noktasına dayalı GMP gözetleme
DHCP Teknolojisi
DHCP istemcisi
Güvenlik
QoS (Çeyrek Genişlik)
Yüksek ve düşük öncelikli
WRR
802.1P
DSCP
Protokole dayalı öncelik
Genel
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Temas deşarjı: 6kV
Gök gürültüsüne dayanıklı
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm (17,32 inç × 11,81 inç × 1,73 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
Ambalaj kutusu: 527 mm × 412 mm × 110 mm (20,75" × 16,22" × 4,33") (U × G × Y)
Koruyucu kutu: 584 mm × 549 mm × 446 mm (22,99" × 21,61" × 17,56") (L × G × Y)
İletim Performansı:
Güç kaynağı voltajını 53V değiştirin.
CAT5E/CAT6 olarak adlandırılır. DC direnci < 10 Ω/100 m
Kablo (m)
Yük Kapasitesi (W)
Bant genişliği (Mbps)
IEEE802,3bt 90 W
100
Yüksek PoE 60 W