  • DAHUA S4210-8GT-110 8 PORT 8XGE-2XGE/SFP-1XGE YÖNETİLEBİLİR 110W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Desktop
Port Sayısı 8 Port, 10 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Poe Var
Poe Güç 110 W
Boyut 240 × 104 × 28 mm
Desteklediği Standartlar IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; Hi-PoE; IEEE 802.3bt
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 8 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 1 x GE Uplink
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Poe
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
8
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100/1000 Mbps
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1 Gb/sn
Optik Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
1 Gb/sn
Fonksiyon Yuvaları açıklaması
Bağlantı Noktası 1-8: 8 × 10/100/1000Base-T Bağlantı Noktası
9-10: 2 × 1000Base-X
Hata ayıklama
1 × Konsolu bağlantı noktası
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç kaynağı
48-57 VDC,2,22 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C arası (+14 °F ile +131 °F arası)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (RH), yoğuşmasız
Güç Tüketimi
Rölanti yükü:3,5 W
Tam yük: 110 W
Performans
Tabaka
Katman 2
Yönetim Türü
MTBF
1407459.54 saat
Anahtarlama Kapasitesi
20 Gb/sn
Paket İletim Hızı
14,88 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4.1 Mbit
Jumbo Çerçeve
9K bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
4K
VLAN Arayüzü
10
İletişim Standardı
IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z; IEEE 802.3ad
Özellik
PoE Protokolü
IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; Hi-PoE; IEEE 802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı noktası 1 ≤ 90 W, Bağlantı noktası 2-8 ≤ 30 W, toplam ≤ 110 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Yayılan Ağaç Protokolü
STP/RSTP (İngilizce)
VLAN İşlevi
Bağlantı Toplama
Statik bağlantı toplama; LACP (LACP)
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
IEEE 802.3X tabanlı akış kontrolü (tam çift yönlü)
Çok noktaya yayın
IGMP Gözetleme V1/V2
DHCP İşlevi
DHCP istemcisi
Güvenlik
802,1 kat daha fazla
Hizmet Kalitesi (QoS/ACL)
QoS (Çeyrek Genişlik)
Ekipman Yönetimi
WEB(http ve https)
SNMP V1/V2C/V3
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV
Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV
Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
0,64 kg (1,41 lb)
Brüt Ağırlık
1,50 kg (3,30 lb)
Ürün Ölçüleri
240 mm × 104 mm × 28 mm (9,45 inç × 4,12 inç × 1,10 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
316 mm × 240 mm × 82 mm (12,44 inç × 9,45 inç × 3,23 inç) (U × G × Y)
Gövde Malzemesi
SGCC (Kamu Güvenliği Endeks
Kurma
Masaüstü montajı; Duvara montaj aparatı
Sertifikalar
CE; FCC
İletim Performansı:
Güç kaynağı voltajını 53V değiştirin.
CAT5E/CAT6 olarak adlandırılır. DC direnci < 10Ω / 100m
Kablo (m)
Yük Kapasitesi (W)
Bant genişliği (Mbps)
IEEE802.3bt 90W
100
Yüksek PoE 60W